• Неодамнешно
  • -40 %
OkeyTech Замена 2 Копчиња 433MHZ ID46 Чип Далечинскиот Клуч Keyless За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Picasso Автомобил Копче Школка VA2 Сечилото

OkeyTech Замена 2 Копчиња 433MHZ ID46 Чип Далечинскиот Клуч Keyless За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Picasso Автомобил Копче

DEN 403.00
DEN 672.00

Количина на стоки
Тековен


Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Picasso Тежина : 30g/еез Копчиња : 2 Копчиња Сечилото : Неисечени Сечилото без Жлебот Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : ID46 Чип Ние не можеме да им обезбеди на автомобил на логото налепница !!!!

Примена : За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Picasso и други модели, кој е ист како нашиот слика!

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Благодарам многу за вашето време. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.
1 x Копче Школка
1. Потоа само да се извади на електронски кола и чип и батеријата од вашиот сопствен оригинален клучот и го стави во нашите клучни школка, тогаш можете да ја користите. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ. Клучот сечилото е неисечени сечилото, можете да одат на вашиот локален locksmith продавница да се намали.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Клучни случај и за повикување на ножот само. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. Не електронски internals.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.Објектот е само празна копче школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.- Една година гаранција.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Други карактеристики

R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
Автомобил Копче Случај Школка За Citroen
Осветленост Дел Број:
ИД-RK03
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
Клучни Школка За citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Picasso
Материјал Тип:
пластика и метал
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
Добар квалитет
боја:
Црна
Тежина:
40g
логото:
No
Големина:
Original Car Key Case Size
Копчиња:
2 Копчиња
сечилото:
Неисечени Сечилото без Ритам
Тип:
Автомобил Копче Случај За Citroen
Одговара:
За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Picasso
копче:
автомобил копче за Citroen

Најдобри понуди