• Неодамнешно
  • -18 %
OkeyTech 433MHz 4D63 Чип 3 Копчиња Замена Флип Виткање Автомобил Далечинскиот Клуч Keyless Entry Фоб за ФОРД Фокус Fiesta HU101 Сечилото

OkeyTech 433MHz 4D63 Чип 3 Копчиња Замена Флип Виткање Автомобил Далечинскиот Клуч Keyless Entry Фоб за ФОРД Фокус Fiesta

DEN 666.00
DEN 811.68

Количина на стоки
Тековен

- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и телефонски број се точни.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.- Ако имате било какви посебни барања за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- Една година гаранција.- Ако сакате да трговија на големо за голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Ние можеме да брод на сите ширум светот. Примена : (референца) за Форд Фокус Fiesta 1* Далечинскиот Клуч со Чип
1.- Објектот ќе бидат испратени во рок од 3 дена по приемот на плаќање.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Програмирање од страна на локалните locksmith/дилерот. Благодарам многу за вашето време.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.- Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот.Okey Tech 433 MHz 4 D63 Чип 3 Копчиња Замена Флип Виткање Автомобил Далечинскиот Клуч Keyless Entry Фоб за ФОРД Фокус Fiesta HU101 Сечилото Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Форд Фокус Fiesta Тежина : 43g/еез Копчиња : 3 Копчиња Сечилото : Неисечени HU101 Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : 4 D63 40 Bits Чип Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч.

Други карактеристики

Број на Копчиња:
HU101 Сечилото 4D63
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
Далечинскиот Клуч за ФОРД Фокус Fiesta
Материјал Тип:
ABS Пластика и Метал и 4D63 Чип
Осветленост Дел Број:
Ford-RK11
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
Далечинскиот Клуч за ФОРД Фокус Fiesta
R/C Функција:
Со
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил, Клуч За ФОРД Фокус Fiesta
боја:
Црна
Големина:
Original Car Remote Key Size
Копчиња:
3 Копчиња
сечилото:
Неисечени HU101 Сечилото
Тип:
Замена на Автомобил, Клуч за ФОРД Фокус Fiesta
Функција:
Далечински Автомобил Копче за ФОРД Фокус Fiesta
Тежина:
50g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри понуди