• Неодамнешно
АВТО -Скутер GY6 50cc 150cc Високи Перформанси 3 Electrode Искра Plug Претставник C7HA C7HSA

АВТО -Скутер GY6 50cc 150cc Високи Перформанси 3 Electrode Искра Plug Претставник C7HA C7HSA

DEN 64.32

Количина на стоки
Тековен

Нов висок квалитет трки искра приклучоци со високи перформанси Три electrode главата, посебно electrode материјал, долг живот и силна искра, дава Искра Три патеки да се следат, специјално дизајнирани за да се зголеми перформансите на моторот.
Го замени следните искра приклучок; NGK : C7 HA, C7 HSA, C5 HA, C5 HSA, C5 HSB, CR5 HS, CR5 HSA, CR5 HSB, C6 HA, C6 HSA, CR6 HS, CR6 HSA
DENSO : U22 FS-U, U16 FS-U, U16 FS-UB, U16 FSR-UB, U20 FS-U, U20 FSR-U, U22 FSR-U; ШАМПИОН : PZ7 HS, Z10, Z12, Z8 Z9 Y
Оваа искра приклучок е со високи перформанси peformance electrode искра приклучокот.; Главно за 110cc 50cc 150cc 125cc моторот.
Буџет :
Навој Дијаметар - 10мм
Хексадецимален Големина - 5/8 "
Подобрена ефикасност на гориво
Намалување На Емисиите
Подолг живот
Повеќе моќ
Побрзо забрзување
Пакет се вклучени :
1x Искра Приклучок
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
sikeo
Electrode Материјал:
Нормално

Најдобри понуди