• Неодамнешно
  • -40 %
Благородна Чипка Пред Перика Краток Лабава Бран Синтетички Влакна 16 Инчен Перики Ombre русокоса перика Нови Бои Мешани Cosplay Бесплатен Превозот

Благородна Чипка Пред Перика Краток Лабава Бран Синтетички Влакна 16 Инчен Перики Ombre русокоса перика Нови Бои Мешани

DEN 1779.00
DEN 2965.44

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Протегала должина:
16inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
благородна
Материјал Одделение:
Kanekalon
Текстура:
Лабава Бран
капа големина:
Просечната Големина
База Материјал:
француска чипка
густина:
130%
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Може Да Се Permed:
Yes
NO:
ХТ ЏЕНИ /RJG-M140810ASWK
Должина:
16Inch
боја:
SOH233144

Најдобри понуди