• Неодамнешно
  • -9 %
YuXi за Xiaomi Mi 5 Мобилен Телефон SIM Картичка Фах Држачот за SIM Картичка за Xiaomi Mi5 Слотот за SIM Картичката

YuXi за Xiaomi Mi 5 Мобилен Телефон SIM Картичка Фах Држачот за SIM Картичка за Xiaomi Mi5 Слотот за SIM Картичката

DEN 73.00
DEN 80.16

Количина на стоки
Тековен


W e l c o m e t o u r s t o r e !
Повеќе нови производи, ве молиме да обрнете повеќе внимание на продавницата.
Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена .[Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации појавата на мобилен телефон линија одбор поради различни изглед на коло калапи изработени од разни производители можат да бидат малку различни, не влијае на користењето.
☞ Препорачува
Кликнете на сликата за да го внесете линкот за да ја купи

Други карактеристики

боја:
Црна, сребрена
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
за Xiaomi

Најдобри понуди