• Неодамнешно
  • -15 %
YOKPN рачно изработени Скитници Mink Лажни Трепки Неуредна Крстот Природни Долго Око Трепките Секси ноќен клуб Шминка Алатка Дебели Лажни Трепки

YOKPN рачно изработени Скитници Mink Лажни Трепки Неуредна Крстот Природни Долго Око Трепките Секси ноќен клуб Шминка

DEN 81.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Должина:
1 Box 1 Pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Крилести
Бренд Име:
YOKPN
Големина:
1 Box 1 Pairs
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
1 кутија 1 Парови
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Број На Модел На:
EY91090
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Видови:
лажни трепки
шминка алатка:
дебела лажни трепки

Најдобри понуди