• Неодамнешно
  • -25 %
Флексибилни Калемење Eyelash Силика Гел Подлога Носителот Лесно Да Ги Собереш Алатка Индивидуални Eyelash Продолжување Стојат Eyelash Лепак Носителот На Палета

Флексибилни Калемење Eyelash Силика Гел Подлога Носителот Лесно Да Ги Собереш Алатка Индивидуални Eyelash Продолжување

DEN 44.00
DEN 59.04

Количина на стоки
Тековен

Во исто време,треба да се провери вашиот превозот адреса и тоа дали плаќањето е успешно. Ние се извинуваме за непријатностите со вас во случај нешто се случува се допаѓа ова. П : Што треба да направам кога постои квалитетот проблем на производот? А : Дали можете да користите производи за прв пат или ако се производи, ентузијаст, ќе се соочи следниот услов : ќе има некои губење на косата или малку боја исчезнува кога прв пат се мијат шминка четка. Ние сме среќни да ви понуди бесплатен дар во вашата следна цел, ако се направи споделувањето. П : Може да се продава на големо цена? A : Да,ако вашата цел е над 20 поставува едно време. Ова е нормална појава. Ако ви треба брза испорака начин, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. П : Како можам да добијам повеќе информации за производи? A : Можете да ја посетите нашата продавница добие најновите информации за производот и промотивни информации. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Трепките може да биде поставен во силиконски мат над соодветниот вид на трепките кога трепките Ефективна заштеда во време на калемење трепките, удобен и практичен! Големина : 11 x 6cm Дебелина : 5mm
Калемење Eyelash Силика Гел Подлога боја : розова / транспарентен
на Eyelash Лепак Носителот:
Може да се додадат на челото се стави пресадена со калемење лепак, исто така, може да биде ставен на лепак лента
Одлична за употреба во текот на eyelash продолжување
Брзо и лесно, без неред да се исчисти
Состојки : водоотпорен налепници
Плаќање & Превозот
1.Сите се врати ставки мора да се врати со неа е оригинално пакување и додатоци.Ние ќе ви помогнат и да организира инспекција нашата обработка на линкот. Ве молиме оставете порака ако не сте добиле објект во 30 дена,ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Ако вие сте многу задоволни со нашите производи, можете да ги споделите со повеќе шминка љубовници од страна на видео или блог на Интернет или било која друга социјалните медиуми платформи . Па ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред исплата.Исто така, ако се згодни,pls проверите кај поштата во близина.
Флексибилни Калемење Eyelash Силика Гел Подлога Носителот Лесно да ги Собереш Алатка Индивидуални Eyelash Продолжување Стојат Eyelash Лепак Носителот Палета 100% Сосема Нов Оваа силикони lash подлога е совршен простор за изгледот на вашиот трепките за лесно да ги собереш-up работна површина.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
HUAMIANLI
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
1pcs Силикони Подлога за Продолжување Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Големина:
11.2*6cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Број На Модел На:
sy00148
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри понуди