• Неодамнешно
  • -45 %
50 пара слободни DHL Visofree Трепките 3D Mink Трепките Рачно Изработени Полна Лента Трепките Дебел Долг Лажни Трепки се Направи До Нова Година Подароци

50 пара слободни DHL Visofree Трепките 3D Mink Трепките Рачно Изработени Полна Лента Трепките Дебел Долг Лажни Трепки

DEN 7630.00
DEN 13872.00

Количина на стоки
Тековен


Visofree Трепките 50 стилови Може да се изберат 50 пара / пакет можете да оставите порака на speicfy вашиот омилен стилови & количина

Други карактеристики

Должина:
50 pairs mixed style, 50 pairs specify
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Големина:
50 pairs / pack
Број На Модел На:
50 Стилови
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Количина:
50 париз

Најдобри понуди