• Неодамнешно
  • -20 %
1g/Пакет Дебели 0.11/0.2/0.25 мм 10/11/14mm C Навивам Шминка Трепките Изгубат најголемиот Дел Mink Око Трепките Индивидуални Лажни Eyelash Продолжување

1g/Пакет Дебели 0.11/0.2/0.25 мм 10/11/14mm C Навивам Шминка Трепките Изгубат најголемиот Дел Mink Око Трепките Индивидуални

DEN 143.00
DEN 179.04

Количина на стоки
Тековен

кога ќе ја поднесете вашата цел. Бидете сигурни дека вашиот lash екстензии се врши од страна на квалификуван професионалец cosmetologist, aesthetician или трајна шминка техничар.25 mm mm
Должина : 10мм 12mm 14mm
Тука се вашите изберете : ве Молиме кажете ни кој стил сакате :
Style1.Вашето задоволство е наша најголема мотивација. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл .
Примена на Eyelash Екстензии
Кога ќе пристигнете во салонот, ќе лежат на лицето или масажа табела за употребата на вашиот нов lash екстензии. Вие може да сакате повеќе физички изглед или повеќе радосна еден, во зависност од прилика. Ако имате било какви прашања или барања , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас да се види дали враќање или повраток е можно.20 mm Должина 14 мм
Карактеристики :
Те прави привлечна, шармантна, мода и шик.Ние само брод за адреса во вашиот налог. Ние сме подготвени да разговара со вас и да се изгради добар / долгорочни бизнис. Не бришење на вашите очи и да се биде нежна кога се применуваат козметика. Ве молиме запомнете да го напишете правилниот контакт информации (Име, Адреса, Телефон и сл. Дебелина 0.Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Допрете прозорци се препорачува на секои две до четири недели, но тоа варира од личност до личност. Со водоотпорен лепило се користи за да се применат секој поединец lash продолжување едно по едно време со помош на пинцета. Медицински-одделение лепила не може да трае толку долго, но се најбезбедните избор во близина на деликатна очите. Лепила се разликуваат и вашата кожа чувствителност треба да се смета.
Грижа за Вашиот Eyelash Екстензии
Да се избегне добивање на вашите трепки влажни за првите 12 до 24 часа по апликацијата. Во зависност од нивото на вештина и видот на екстензии што и да изберат, вашата почетна термин ќе се земе од 45 минути до три часа, а трошоците ќе се движат од $100 до $500.Ако не сте задоволни со нашата објектот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да услуга за вас. Откако ќе се испраќаат вашите елементи, Таа треба за 15-60 дена (повеќе или помалку) на вашата земја во целина. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел.

Други карактеристики

Навивам:
C
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Количина:
1 пакет
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
BEAUTY7
Број На Модел На:
SKU
Големина:
1g
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Трепки Стил:
Други
Тип На Објект:
Станот Лажни Eyelash
Употреба:
За продолжување eyelash
боја:
Како се покаже слика
Навивам:
c навивам
Дебелина:
0.11 mm 0.2 0.25 mm mm
Должина:
10mm 11mm 14mm
Состојба:
100%Сосема Нов
ОДГОВАРА ЗА:
За сочинуваат лажни трепки
Item1:
Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци
Item2:
Изгубат најголемиот Дел Лажни Eyelash магнетни трепките

Најдобри понуди