• Неодамнешно
  • -20 %
Шминка Држачот за Четки за Патување Четка за Складирање Празни Носителот Козметички Четка Торба Убавина Алатки Организатор rangement pinceau maquillage

Шминка Држачот за Четки за Патување Четка за Складирање Празни Носителот Козметички Четка Торба Убавина Алатки Организатор

DEN 335.00
DEN 418.08

Количина на стоки
Тековен

Ова е нормална појава. Ако вие сте многу задоволни со нашите производи, можете да ги споделите со повеќе шминка љубовници од страна на видео или блог на Интернет или било која друга социјалните медиуми платформи . Исто така ,одложувањето или неуспех испорака, понекогаш е предизвикана од политиката на различните обичаи, на пример ,ласерски покажувач е неприфатливо во некои земји. Ние сме среќни да ви понуди бесплатен дар во вашата следна цел, ако се направи споделувањето. П : јас воопшто не се добие мојата пакети,што треба да направам?
A : Pls контакт со нас преку Aliexpress порака прво. И оваа титула е само за носителот, другите не се вклучени. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена, во САД ,Канада, Австралија, Русија и Велика Британија треба околу 2 до 4 недели ,во други земји може да има потреба од 4 до 5 недели , да Италија, Бразил, Грција и други мали земји, тоа може да има потреба од 5 до 6 недели. Ние се извинуваме за непријатностите со вас во случај нешто се случува се допаѓа ова. Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT.
За најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.5 см ( дијаметар )
Материјал : кожа СТП
Функција
Мазна СТП кожна торба со snap fastener, лесен за носење ,Навистина одлично за заштита на вашата шминка четки. Ако имате дефект на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката . Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција ,не ја покривајте времиња кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма. П : Може да се продава на големо цена? A : Да,ако вашата цел е над 20 поставува едно време.Исто така, ако се згодни,pls проверите кај поштата во близина. ви дава до 6 месеци гаранција за квалитет.
Повратни Информации & Подарок
1. Ве молиме оставете порака ако не сте добиле објект во 30 дена,ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Или, ние нема да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање. Ако ви треба брза испорака начин, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки,Или да го замени објект за вас. Се надевам дека ќе може да го разбере! Ви благодариме!
Плаќање & Превозот
1. П : Што треба да направам кога ќе примам производ? А : ве Молиме внимателно проверете дали примената на производот е исто како и она што ви се подредени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
HUAMIANLI
Број На Модел На:
sy00097
Количина:
1pcs Складирање на Празни Носителот Козметички Четка Торба
Големина:
17.7*6.5cm PU Leather Travel Makeup Brushes Pen Holder
Рачка Материјал:
Пластични
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Четка Материјал:
Пластични
Материјал:
PU
Употреба:
патување четки
функција 1:
make up држач, четка
Карактеристика 2:
rangement pinceau maquillage
функција 3:
четка за патување сет
карактеристика 4:
bolsa став brochas maquillaje

Најдобри понуди