• Неодамнешно
  • -35 %
НОВИ 15ml транспарентен Индивидуални eyelash буквар за eyelash продолжување одлично око трепките шминка алатки со четка

НОВИ 15ml транспарентен Индивидуални eyelash буквар за eyelash продолжување одлично око трепките шминка алатки со четка

DEN 426.00
DEN 655.68

Количина на стоки
Тековен

Нови 10pcs 15ml силно лепливи eyelash лепак професионална шминка црна eyelash продолжување лепак US$ 68.69 /set
Слободен Брод! 15ml Eyelash Продолжување Лепак Брз Сува Ниска Мирис Малку Поттик Силно Лепило Eyelash Лепак За Трепки US$ 6.06 /парче
15ml Професионални Трепките Лепак Црна Odourless Не Надразнување Eyelash Продолжување Лепак Шминка Алатки US$ 14.00 /парче
1 PCS 5g Eye Lash Лепак Смена Шминка Комплет Eyelash Продолжување Алатки Цврсти Без стимулација US$ 5.72 /парче
Eyelahs Нокти Поставите 8 PCS/SET Професионални Лажни Трепки Продолжетоци Поставени Комплет Вклучувајќи Око Lash Лепак Лажни Eyelash US$ 32.00 /set
Висок Квалитет на Мека Лажни Eyelash 114pcs Имитира Mink Индивидуални Црна Кластер Око Трепките Продолжување Фах Шминка US$ 6.56 /парче
Про 12g Лажни Eyelash Лепак Смена Крем Debonder Шминка За Eyelash Продолжување Лепак US$ 11.38 /парче
1 PCS НОВА Шминка Висок Квалитет Круна Црна Водоотпорен Lash Лепак Индивидуални Лажни Eyelash Лепак За Продолжување Бесплатен Превозот САД$ 35.99 /парче
НОВИ 15ml Индивидуални eyelash буквар за eyelash продолжување одлично око трепките шминка алатки
100% Сосема Нов во Мало Пакување
Име на производ : Кореја увезени од банана вкус зајакнување агент
Потекло : Јужна Кореја
Производ тежина : 15 ml
Карактеристики на производот : вкус, без стимулација, зајакнување на потрајни, не боли навистина трепките
Применливи луѓето : како MM да се подобрат око
Топло прашува : зајакнување на агент пред калемење eyelash besmear е на лажни eyelash, и тогаш контактирајте со лепак, може да продолжи да расте ефект потрајни Пакет : 1 X 15ml eyelash буквар

Други карактеристики

Должина:
1pcs
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
LG-123
Големина:
15ml
Количина:
1
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Terrier:
Други
Тип На Објект:
Лажни Eyelash

Најдобри понуди