• Неодамнешно
  • -49 %
Професионални 10ml Брз Сува Eyelash Лепак Nonirritat Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци Лепак Лепило Долго да Трае 50 дена

Професионални 10ml Брз Сува Eyelash Лепак Nonirritat Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци Лепак Лепило Долго да Трае

DEN 600.00
DEN 1175.52

Количина на стоки
Тековен

Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Пакет Содржи : 1 X Eyelash лепак Употреба : 1, со пластични заврши да се одвои на големи и мали удари со камшик, да ги затворите очите и да го користите 2, трепките со eyelash чешел за да се исправи од 3, по набљудувањето на корисниците да одберат некои погоден eyelash трепките треба да биде кратко пред, долго по пократок 4, кога употребата на лажни eyelash лепак, само се држиме до третото место, а потоа нежно повлечете ја надвор, се држи лепак на лажни трепки не може да има меур 5, лажни трепки можат да не се држи до корените на вистинската трепките и кожата, заедно со вистински трепките, оставајќи корените на вистински трепките 0.5-1 MM, се држиме до вистински трепките две-третини од 6, лажно eyelash треба да бидат залепени на вистински трепките, не можете да се држи до неколку вистински трепките, eyelash кога на вториот стап и само се држиме до добар трепките малку далечина, освен, тоа не ќе се држи заедно, сува процес трае околу 40 секунди за да бидат целосно суви и следното. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 7, по едно око се направи, користи компресор да се исуши, околу 5-10 минути за да им се овозможи на купувачите да го отворат очите 8, не се фаќа по завршувањето Бесплатен Превозот
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Политика :
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Бренд : Luckyflower Сушење степен : брзо Вискозитет : силни Карактеристики : Nonirritating,odourless ,Ecofriendly,Водоотпорен,невкусна Капацитет : 10ml Задржете Време : околу 50 дена рок на траење : шест месеци На толпата : козметички Салони / Лични Совети : Било лепак не се во директен контакт со кожата, случајно контакт со очи, веднаш исплакнете со вода.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Материјал:
лепак
Големина:
10ml
Број На Модел На:
10015

Најдобри понуди