• Неодамнешно
  • -45 %
1PCS 15g Професионални EyeLash Лепак Смена Без Стимулација Eyelash Продолжување Шминка Комплет Алатки Јужна Кореја е Оригинална

1PCS 15g Професионални EyeLash Лепак Смена Без Стимулација Eyelash Продолжување Шминка Комплет Алатки Јужна Кореја е

DEN 378.00
DEN 687.84

Количина на стоки
Тековен

1 PCS А1 Серија Сина Шише Чистење Течност За Чистење И Санитација На Лажни Трепки И Алатки Бесплатен Превозот САД$ 13.59 /парче
1 PCS Нови Деликатна Jade Лажни Eyelash Лепак Фах Продолжување Шминка Комплет Алатка За Око Трепките Лепак US$ 3.09 /парче
Шминка Садење Индивидуални Лажни Око Трепките Продолжување Eyelash Лепак Алатка Microstimulation Ниска Мирис Водоотпорен Висока Вискозност US$ 20.99 /парче
1 PCS НОВА Шминка Висок Квалитет Круна Црна Водоотпорен Lash Лепак Индивидуални Лажни Eyelash Лепак За Продолжување Бесплатен Превозот САД$ 25.99 /парче
1 PCS Шминка Професионални Eyelash Лепак Индивидуални Лажни Лажни Око Трепките Продолжување Лепило Лепак козметички Салони US$ 32.99 /парче
1 PCS НОВИ Црна 15ml Unscented Лажни Око Трепките Екстензии Лепило Лепак За Индивидуални Трепки се Направи Алатка за Слободен Брод US$ 7.49 /парче
10pcs/многу Микро Четки Смена Памук Брис За Eyelash Продолжување Шминка Бесплатен Превозот САД$ 0.95 /парче
1 PCS Двојна намена Веѓа Поостри Тример Жилет Lash Чешел Стружење Веѓа Нож Испрати Две Ножеви Шминка Алатка за Слободен Брод US$ 1.99 /парче
1 PCS 15g Професионални Eye Lash Лепак Смена Без Стимулација Eyelash Продолжување Шминка Комплет Алатки Јужна Кореја е Оригинална
Име на производ : прав розова корица садење eyelash лепак гелови
Потекло : Кореја
Производ тежина : 15 g
Боја : транспарентна во прав
Рок на траење : 3 години
Карактеристики на производот : не стимулација и истовар ефект е добро, не боли навистина eyelash, испуштање лепак потемелно
Применливи луѓе : lady
Топло прашува : калемење eyelash истовар агент се лесно повреден навистина eyelash употреба биде отстранета лесно да се отстрани за неколку минути

Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Материјал:
Лепак Смена Желе
Големина:
15g
Број На Модел На:
Прав круна

Најдобри понуди