• Неодамнешно
  • -15 %
YOKPN Природни Крстот Навивам Mink Лажни Трепки рачно изработени Памук Конец Дебел Мека Лажни Трепки Крилести Шминка Уметност Алатка Око удари со камшик

YOKPN Природни Крстот Навивам Mink Лажни Трепки рачно изработени Памук Конец Дебел Мека Лажни Трепки Крилести Шминка

DEN 81.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Должина:
1 Box 1 Pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Бренд Име:
YOKPN
Големина:
1 Box 1 Pairs
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 кутија 1 Парови
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Број На Модел На:
EY91092
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Видови:
лажни трепки
шминка алатка:
дебела лажни трепки

Најдобри понуди