• Неодамнешно
  • -30 %
V-форма Одблесокот Трепките C Навивам Синтетички Влакна Црна Лажни Трепки Продолжетоци Дебелина(0.10 mm)8/10/12mm Options 4 Ленти/пакет

V-форма Одблесокот Трепките C Навивам Синтетички Влакна Црна Лажни Трепки Продолжетоци Дебелина(0.10 mm)8/10/12mm Options

DEN 134.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Состојба : нова Црна синтетички влакна V-форма Одблесокот лажни трепки Количина : 4 ленти/фах,како што покажа во слика Боја : црна Материјал : имитира mink трепките Навивам : C навивам Дебелина : 0.10 мм Должина : 8мм,10мм,12mm,една големина секоја големина

Други карактеристики

Навивам:
C
Дебелина:
0.10 mm
Должина:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
XEB-007
Бренд Име:
FUNMIX
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
4 Rows/one box
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Количина:
4 Реда
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Најдобри понуди