• Неодамнешно
10g Navina Оригинални Професионални Лажни Око Трепките Продолжување Убавина Комплет Течни Macromolecule Лепило Eyelash Лепак со Сина Кутија

10g Navina Оригинални Професионални Лажни Око Трепките Продолжување Убавина Комплет Течни Macromolecule Лепило Eyelash

DEN 331.20

Количина на стоки
Тековен

2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.

Други карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Материјал:
лепак
Големина:
10g
Бренд Име:
navina
Број На Модел На:
navi_lan

Најдобри понуди