• Неодамнешно
  • -23 %
50pcs/пакет Компримиран Природен Лицето Маска за Жените Убавината Расположливиот DIY Лице Маски Хартија, Памук Лицето Маска за Нега на Кожата Алатка

50pcs/пакет Компримиран Природен Лицето Маска за Жените Убавината Расположливиот DIY Лице Маски Хартија, Памук Лицето

DEN 115.00
DEN 149.76

Количина на стоки
Тековен

Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Спецификација :
100% сосема нов
Можат да се применат на толпата : General
Ефикасност : навлажнувачки, хидрантни, белење, порите, blackhead
Земете еден да се стави капакот и се прелива течноста (make-up вода или сок или млеко), хартија мембрана природно ќе експанзивна отворени, а потоа површината се опфатени.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Времето на таложење може да се контролира од страна на нивните сопствени стеснување на порите, а потоа за 5-15 минути, како што се тонер за да го направите со млеко или други ДД да се направи на белење, можете да се прошири на времето да 20-30 минути, така што белење ефект игра многу подобро. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Имајте на ум : вие се применуваат за долго време, ние мора да се сфати принцип : дека тие не можат да хартија мембрана да се исуши пред да се симнат од нејзиното лице, но тоа треба да биде симнат кога чувство на хартија мембрана да се исуши малку, или хартија
мембрана ќе анти-пушењето лицето на вода)
Пакет Се Вклучени :
50 Pcs Компресирани Лицето Маска
50 Компјутери Убавина Компресирани Лице Маски 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Бренд Име:
MOJOYCE
Количина:
50Pcs Компресирани Лицето Маска
Број На Модел На:
DIY Лицето Маска
Материјал:
50Pcs Компресирани Лицето Маска
Големина:
50Pcs Compressed Face Mask
Количина:
50 парчиња

Најдобри понуди