• Неодамнешно
  • -39 %
100 Пара/Многу Под Око Влошки Хартија Закрпи Eyelash Продолжување Пресадена Lash Налепници Lint Слободни Eyepatch Налепница сочинуваат Lash Алатки

100 Пара/Многу Под Око Влошки Хартија Закрпи Eyelash Продолжување Пресадена Lash Налепници Lint Слободни Eyepatch Налепница

DEN 597.00
DEN 979.20

Количина на стоки
Тековен


100 Пара/Многу Eyelash Продолжување Под Око Влошки Хартија Закрпи Пресадена Lash Налепници Lint Слободни Око Совети Налепница Обвива LAUKISS Шминка Алатки
Употреба : Пред калемење лажни трепки, ќе се применуваат до долниот eyelash да се изолира на горните и долните трепки.
Материјал : Не Ткаени Крпа + Hydrogels + Pearlized Филм
Состојки : Вода, Глицерин, Алантоин, Сорбитол, Натриум Polyacrylate, Целулоза за Џвакање, Polyacrylic Киселина, Ricinus Communis (Castor), Семе на Нафта, Triethylhexanoin, Kaolin, Tartaric Acid, Алуминиум Glycinate, Титаниум Диоксид, Disodium EDTA, Methylisothiazolinone, Iodopropynyl-butylcarbamate, Tocopheryl Ацетат, Aloe Barbadensis Leaf Екстракт
Најновата Продукција Датум : Важи за три години
КАКО ДА СЕ КОРИСТИ
1. Темелно чисти и суви вашето лице 2. Отстранување на додатоци од пластични лагер 3. Се применуваат печ под очите за време на eyelash 4. Отстранување на patch полека од рабовите Забелешка : 1. Да се чува вон дофат на деца. 2. За надворешна употреба само. 3. Избегнувајте контакт со очите.Ако контактот не се случи, исплакнете очи со ладна вода. 4. Прекине употреба во случај на кожата или иритација на очите/црвенило.контактирајте со некоја физичка тоа е потребно. 5. Избегнувајте користење на кожа која е осетлива на завои, ленти или кора-оф маски. 6. Избегнувајте користење на флеки, акни, irrtated или sunburned кожата. 7. Се користи веднаш по отворањето. 8. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Превозот препорачуваме Ali Express Стандард Превозот, e Packet. Сад : 10-30 дена. Обединетото Кралство, Австралија, Канада : 15-30 работен ден Шпанија, Франција, Германија, Канада : 20-30 работни дена. Други земји : Обично не повеќе од 60 дена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За време на одмор и оддалечените области ќе åke подолго,се надевам, ќе може да се разбере. Секоја цел,ние ќе им даде на следење на број,можете да проверите на веб-страна откако ќе превозот надвор . Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Број На Модел На:
око подлога за false lash продолжување
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
50 Pairs/Set For Eyelash Extension
Бренд Име:
LAUKISS
Лажни Трепки Terrier:
Други
Количина:
50 Пара/Многу Око Закрпи Хартија
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Стил:
Други
боја:
Како Слика За Трепки Продолжетоци
Материјал:
Не-плетени ткаенини+Hydrogel+ЈП филм
Се применува за:
Сите Кожата Трепките
Употреба:
Лепенки За Око Eyelash Екстензии Алатки
Производство датум:
Најновите Lint Слободни Површини Под Очите
Секој Мал Пакет Капацитет:
1 Пар (2 Парчиња) Око Закрпи
Рок На Траење:
3 Години За Продолжување Eyelash
Објектот:
Хартија Закрпи Под Продолжување Пресадена Око Налепници
Специфични:
Око закрпи од јужна кореја
Предности:
Lint слободни око трепките влошки

Најдобри понуди