• Неодамнешно
  • -19 %
Lash 3D Mink Трепките Трепките Дебели Природни Лажни Трепки рачно изработени Лажни Око Трепките Продолжување за Убавина Шминка 27 стилови

Lash 3D Mink Трепките Трепките Дебели Природни Лажни Трепки рачно изработени Лажни Око Трепките Продолжување за Убавина

DEN 122.00
DEN 151.20

Количина на стоки
Тековен

ot Продажба Препорачуваме : новиот пристигнување трепките D114 D115 D116 D117 D118 D119 D120 D121 D122 D123 D124 D125 D126 D127

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Количина:
1 пар
Бренд Име:
visofree
Големина:
1 Box
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
боја:
Црна

Најдобри понуди