• Неодамнешно
Професионални LED Светло Зголемена Spec Очила Hands-free Зголемувачот за Eyelash Проширување/ Tattoo/ Накит (1.5 x, x 2.5, 3.5 х)

Професионални LED Светло Зголемена Spec Очила Hands-free Зголемувачот за Eyelash Проширување/ Tattoo/ Накит (1.5 x, x

DEN 578.88

Количина на стоки
Тековен


Опис :
- Headband очила зголемувачот со LED светилка
- Го прави и на твоите раце слободни
- На аголот на објективот е прилагодлив
- Широко се користи во трајна шминка, тетоважа microblading, читање,накит оценување и минијатурни гравирање, итн Три објективи со променливи зголемена повеќе се прикачени (1.5 X, X 2.5, 3.5 Х)
Спецификација :
- Материјал : Пластични, Акрилик
Големина на : приближно 20 x 15 x 5cm / 7.87 х 5.91 x 1.97 инчен Напојува со 3 x LR927 батерии (Батерии вклучени)
Пакетот Вклучува :
1 x Headband LED лупа
3 x Зголемувачот Леќи

Други карактеристики

Должина:
Mix
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
MagiDeal

Најдобри понуди