• Неодамнешно
  • -15 %
SAIANTTH Еден шминка четки U-тип убавина алатка розова сино / розова жолта постепено менување на maquiagem се направи копија со хартиена кутија

SAIANTTH Еден шминка четки U-тип убавина алатка розова сино / розова жолта постепено менување на maquiagem се направи

DEN 152.00
DEN 178.56

Количина на стоки
Тековен

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на предмети
2.
И ние ќе среќен и да ја цениме вашата љубезно поддршка.
Ви Благодариме. Тоа може да зависи од локално царинење кој што не може да се контролира. Меѓународен превозот е многу тешко да се предвиди,Откако таа беше испрати , ние не може да го промени тоа повеќе. Откако ќе го откажаа нарачката, Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-15 дена.
Контактирајте со нас
1. кога ќе ја поднесете вашата цел.
Повратни информации
1.
Превозот
1. Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака или времето за испорака е завршена. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Нашите работното време е :
Од понеделник до сабота (освен празници) :
Пекинг Време : 09 : 00-18 : 00; Њујорк Време 20 : 00-05 : 00;
Мелбурн Време 12 : 00-21 : 00 ; Лондон Време 01 : 00-10 : 00 Часот. Ако имате било какви прашања или барања , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно. Нашата цена е не вклучувајќи Даноци, ДДВ или други скриени трошоци, Ние не сме одговорни за царински давачки. Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект, или било какви проблеми, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации или отворен спор.
SAIANTTH Еден шминка четки U-тип убавина алатка розова сино / розова жолта постепено менување на maquiagem се направи копија со хартиена кутија
15
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа по вашата исплата потврди. Ние и ветуваме ќе ви помогнат да се реши тоа веднаш. Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве Молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ве молиме запомнете да го напишете правилниот контакт информации (Име, Адреса, Телефон и сл. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл .
Превозот начин на мал пакет ќе биде без следење на информации по тоа ја напушти својата првобитна земја, па на следење на информации не ажурирање од тогаш.
Производи
Сликите се за вашиот референца само, а за повеќе информации, ве молиме погледнете на повратни информации.
Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО откако ќе се врати на работа. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од страна на превозот начин ќе се избере или побрзо превозот начин.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
Blusher
Количина:
1 Парче
Бренд Име:
saiantth
Рачка Материјал:
Дрво
Четка Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
AMS197
Големина:
19.5*2.3*2.3
Тежина:
37g
Пакет:
хартиена кутија
боја:
2 боја опција

Најдобри понуди