• Неодамнешно
  • -30 %
Mayitr 1cp Cosmestic Алатка Торба Професионална Шминка Четка Торба Случај Организаторот Торбичка Џеб Држач за Полнење За Шминка Алатка

Mayitr 1cp Cosmestic Алатка Торба Професионална Шминка Четка Торба Случај Организаторот Торбичка Џеб Држач за Полнење

DEN 489.00
DEN 697.92

Количина на стоки
Тековен


HB0014986
Спецификација :
100% сосема нов
Погоден за : Сортирање на козметички алатки
Материјали : Најлон Оксфорд
Големина : прибл. 27 x 16 x 4cm
Боја : Црна
Пакет се Вклучени : 1pc x Козметички Алатка Торба ( Четки или Други Козметички Производи НЕ се вклучени )
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-2cm отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Број На Модел На:
шминка четка торба
Рачка Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Mayitr
Количина:
1pc
Големина:
Approx. 27 x 16 x 4cm
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Четка Материјал:
Најлон
Тип На Објект:
Шминка Четка
Материјал:
Најлон Оксфорд

Најдобри понуди