• Неодамнешно
  • -21 %
5pcs/set сунѓерот пластична чаша млеко вода новородено бебе шише четка хранење брадавица слама мајка деца додатоци производи

5pcs/set сунѓерот пластична чаша млеко вода новородено бебе шише четка хранење брадавица слама мајка деца додатоци производи

DEN 116.00
DEN 146.40

Количина на стоки
Тековен


Пакување : вреќа како слик Материјал : сунѓерот+најлон+нерѓосувачки челик+PP 1set=5pcs четки(1pc сунѓерот шише четка+1pc најлон шише четка+1pc нерѓосувачки челик слама четка+1pc сунѓерот брадавица Четка+1pc најлон шише капаче четка)

Други карактеристики

Употреба:
Бебе Шише
Број На Модел На:
X-000
Возраст Опсег:
12m
Стил:
Рака
Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
Kacakid
Димензии:
како на сликата прикажани
Пакување:
5pcs

Најдобри понуди