• Неодамнешно
  • -15 %
Жените Тенок Појас Корективни Задник Lifter долна облека со Висок Квалитет Задник Плен Lifter Тренер Кратко Стомак Контрола Гаќи Секси

Жените Тенок Појас Корективни Задник Lifter долна облека со Висок Квалитет Задник Плен Lifter Тренер Кратко Стомак Контрола

DEN 624.00
DEN 733.44

Количина на стоки
Тековен


Жените Тенок Појас Корективни Задник Lifter долна облека со Висок Квалитет Задник Плен Lifter Тренер Кратко Стомак Контрола Гаќи Секси

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
GZXISI
Број На Модел На:
A69 задник lifter
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Гаќи
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
боја:
Црна,
Големина:
S,M,L,XL,XXL,
Функција:
слабеење
Повод:
секоја прилика
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Задник Lifter , телото топла shapers

Најдобри понуди