• Неодамнешно
  • -15 %
SJASTME Жените Слабеење на Стомакот Половината Колковите Подигнете Стомак Контрола Тело Shaper Кратко долна облека Половината Тренер Гаќи Shapewear

SJASTME Жените Слабеење на Стомакот Половината Колковите Подигнете Стомак Контрола Тело Shaper Кратко долна облека Половината

DEN 244.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен

Половината(CM) Половината(Инчи ) S 58-63 22.9-24.8 М 64-69 25.2-27.2 L 70-75 27.6-29.6 XL 76-81 29.9-31.9 XXL 82-87 32.3-34.3 XXXL 88-92 34.7-36.2
(1) За избега предмети, Ние ќе се потрудиме да услуга за вас!
(2) ве молиме контактирајте со нас со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигнувањето.
(3) ќе се обезбедат позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот.
(4) Фидбек е нашиот углед на. Ние се залагаме за одлична задоволување на услугата и да се продолжи да се имаат исклучително позитивни повратни информации оценка.
(5) Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации во обид да работат на било разлики може да имате.
(1) -ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и е точна.
-Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст.
(2) ве Молиме да ги содржи следниве Информации со вашата исплата.
-Вашето Име И Презиме.
-Вашата Целосна и Точна Адреса
-Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака).
(3) Даночни и Должност Такси.
(1) Секој незадоволство ќе се преземат добра заштита од страна на нас, ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе го реши секој проблем за вас и да вложиме максимални напори за да одговара со пет ѕвезди.
(2) Вашето задоволство е наш приоритет, ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни пет ѕвезди и позитивни повратни информации.
(3) Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети пред или по продажба, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
SJASTME
Материјал:
Spandex,Полиестер
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
Телото Shaper
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
боја:
Црна,Беж
Големина:
S,M,L,XL,2XL,3XL
Функција:
Половината Обука,Стомакот Контрола,Телото Shaper
Shapewear:
Секси Долна Облека Тело Shaper
Функција:
Стомакот Контрола и Задник lifter

Најдобри понуди