• Неодамнешно
Лето Нова Мода Слатка Жените Бебе Деца Девојки Врвот Т-маица &Здолниште 2 парчиња Облека, за Појавување на Облека Мајка и Ќерка Облека Поставува

Лето Нова Мода Слатка Жените Бебе Деца Девојки Врвот Т-маица &Здолниште 2 парчиња Облека, за Појавување на Облека Мајка

DEN 179.52

Количина на стоки
Тековен


Најновите Модата Бебе Девојки Женска' Облека Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук + Tulle
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Т-маица + Здолниште
Големина Девојка Големина Девојка Блузи Должина Биста*2 Здолниште Должина 70 годишна Возраст 30 см, 21 см 19 cm 0-6 Месеци 80 32 см 22 см, 21 см, 6-12 Месеци 90 34 cm 23 см 23 см 1-2 Години 100 36 см 24.5 cm 24 см 2-3 Години 110 38 cm 26 26 cm cm 3-4 Години
Големина на Жените, Големината на Жените Блузи Должина Биста*2 Здолниште Должина S 55 cm 39 см 47 см М 59 см 41 cm 51 см, L 63 см 43 см 55 cm XL 67 см, 45 цм 59 см
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Памук
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди