• Неодамнешно
  • -22 %
Афродизијак за мажи што имаат секс капки Сексуална машки одложување траен течни спреј Оргазам Спреј Сексуалниот климакс тело подмачкување на нафта O3

Афродизијак за мажи што имаат секс капки Сексуална машки одложување траен течни спреј Оргазам Спреј Сексуалниот климакс

DEN 45.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен


Афродизијак за мажи што имаат секс капки Сексуална машки одложување траен течни спреј Оргазам Спреј Сексуалниот климакс тело подмачкување на нафта
Како да го користите : 1.Ве молиме миење на приватно место пред да го користите 2. препорачливо е да се користат 15-20 минути пред сексуалниот однос. се тресат пред употреба, спреј 2-3 во рацете и ги размачкаме во приватниот канцеларија, умерена до целосно се апсорбира, масажа 2-3 минути за целосно да се апсорбира најдобри дрога.

Други карактеристики

Бренд Име:
BOMBOMDA
Материјал:
оргазам спреј
Број На Модел На:
S01737B
Големина:
1ML
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Мазива
машки подмачкување:
машки Задоволство Enhanced течен гел
Помош Оргазам течни:
Етерично Масло
машки пол се стегне вагината масло:
Силно се Зголеми машката Либидото
Оргазмични Гел за мажи:
Оргазам Подобрувач Гел за мажи

Најдобри понуди