• Неодамнешно
  • -36 %
Возрасни Секс Играчки за Жените Мали Димензии Зајакот Vibrators G Место Вибратор Massager Женски Masturbator Vibrating Анален Plug Секс Продавница

Возрасни Секс Играчки за Жените Мали Димензии Зајакот Vibrators G Место Вибратор Massager Женски Masturbator Vibrating

DEN 215.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1 Возрасни Секс Играчки за Жените Мали Димензии Зајакот Vibrators G Место Вибратор Massager Женски Masturbator Vibrating Анален Plug Секс Продавница Меки силиконски материјал
Рационализација мазна форма
Нежна и моќен за да се стимулира чувствителните делови
G точка масажа
Аналниот игра
Специјално дизајниран за почетници мала големина
Им помогне на паровите да се погледне за повеќе возбуда и задоволство
Лесен за употреба, притиснете го дното на копчето за да започнете или исклучување на вибрациите.
Водоотпорен и исклучување треба Само 1 AAA батерија (не се вклучени)
Лесен пакет
Да купувачи 1.Квалификувани стоки ние продаваме е преку нашите долго време следење на квалитетот на производот и производството на материјали.Цената може да биде различен, но сигурен стоки ќе ви овозможи да се користи повеќе да се увери. 2.Сега, со цел да се подобри квалитетот на логистички услуги,Испраќање на стока од страна на регистрираниот пакет ,може да се избегне пакетот не треба логистика информации по напуштањето на Кина, купувачите можат да се провери стоката логистиката да се процени пристигнување време на шопинг платформа. 3.Со цел да се заштити вашата приватност, ние гарантираме за да испратите вашите производи во безбедна состојба. Пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и пол зборови. 4.Руските купувачи ве молиме имајте предвид дека, во согласност со барањата на руската Пост, примачот мора да биде полно име. Ве молиме пополнете го целосно име и презиме, адреса, телефонски како што се бара. Други земји купувачи, исто така, ве молиме внимателно да ги пополните точни примачот информации, вклучувајќи адреси, телефонски броеви и имиња. Горенаведените мерки е да се избегне враќање. 5.Ако не добиете пакет во рамките на 35-60 дена по испраќањето на стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и за време на испорака за вас.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Големина:
1 pcs
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
еротски играчки
Тип:
Зајакот
Користете група:
Vibrators за жените женски човек пар
Стил:
Водоотпорен
Style1:
анален вибратор

Најдобри понуди