• Неодамнешно
  • -14 %
Продажба Возрасни Прст Танчерка Вибратор Чевли,Sexuales Клиторичен G Место Stimulator,Секс Машина Секс Играчки за Жени

Продажба Возрасни Прст Танчерка Вибратор Чевли,Sexuales Клиторичен G Место Stimulator,Секс Машина Секс Играчки за Жени

DEN 165.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Продажба Возрасни Прст Танчерка Вибратор Чевли,Sexuales Клиторичен G Место Stimulator,Секс Машина Секс Играчки за Жени
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Што го прави полесно за жените да се постигне оргазам
Регулација на ендокриниот преку стимулирање на чувствителна област, па така, женски frigidity, недостаток на сексуално возбудување или оргазам може да се добие
умерено ниво, па како да се постигне на физиолошка рамнотежа, и на крајот и за подобрување на сексуалната функција, целта на апсорпција на забава.
Мека медицински полимерни материјали безбедноста, здравјето, животната средина пријателски.
Прекрасно флексибилни, а сепак цврсти, тоа е лесна за употреба и носат.
Тоа ќе ви донесе многу забава
Како совршен подарок за себе или вашиот љубовник
Пакетот Вклучува :
5 x Прст Ракав
Answer : ___________________________ Note : Објектот ќе биде предаден по случаен избор боја.
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.
Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!
Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!

Други карактеристики

Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Бренд Име:
morefeel
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Број На Модел На:
360326
Големина:
about
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Состојба:
Нови
Тип:
вибратор
SKU:
360326
Потекло:
Кина

Најдобри понуди