• Неодамнешно
  • -12 %
20 Брзина срце до Срцето Вибрации Род Секс Играчки Висока Моќност Желба Vibrating Massager Вибратор USB Полнење G Место Vibrators

20 Брзина срце до Срцето Вибрации Род Секс Играчки Висока Моќност Желба Vibrating Massager Вибратор USB Полнење G Место

DEN 464.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

20 Брзина срце до Срцето Вибрации Род Секс Играчки Висока Моќност Желба Vibrating Massager Вибратор USB Полнење G Место Vibrators

Други карактеристики

боја:
роуз црвена, Виолетова
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
18.2*2.7cm
Број На Модел На:
S01626
Бренд Име:
BOMBOMDA
Тип:
Стапче
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Карактеристики 1:
Срце до срцето вибрации род
Карактеристики 2:
20 фреквенции Висока моќност вибрации
Карактеристики 3:
Секс Производи
Карактеристики 4:
секс играчки вибратор
Карактеристики 5:
желба вибрации за жена
Карактеристики 6:
Женски мастурбацијата

Најдобри понуди