• Неодамнешно
  • -5 %
Нови 20 Брзина Секс Играчки Водоотпорен Далечински Стапче Релаксација Безжичниот Далечински управувач за Контрола на Вибрации Јајце Тело Massager Вибратор за Жени

Нови 20 Брзина Секс Играчки Водоотпорен Далечински Стапче Релаксација Безжичниот Далечински управувач за Контрола на

DEN 108.00
DEN 114.24

Количина на стоки
Тековен


Ние ќе остане анонимен и превозот пакет без ОБЈЕКТ ИНФОРМАЦИИ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : Нови 20 Брзина Секс Играчки Водоотпорен Далечински Стапче Релаксација Безжичниот Далечински управувач за Контрола на Вибрации Јајце Тело Massager Вибратор за Жени
Новина Далечински Управувач Стил Vibrating Јајце
Vibrating Јајце напојува со 2*AAA батерии (не се вклучени)
Далечинскиот управувач содржи батеријата
Далечински управувач растојание : во Рок од 10 метри
Фреквенција : 20 Фреквенција
Вибратор Големина : Околу 7.3 X3.1cm
Боја : Црна, Виолетова ,Розова(Испрати случаен избор,)
Пакет содржи : 1 X Куршум Масажа сет (далечинска контрола + јајце)
Како да се почне?
Инсталирајте го поправи батеријата!(Напомена : батеријата мора да биде инсталиран во позитивен и негативен начин)
Притиснете отклучен отвори куршум
Можете да притиснете на отклучен за да се приспособат на фреквенција
Притиснете 2 за време на "Заклучи" копчето за да ја затворите куршум
Забелешка
Осветлување и прикажување и други фактори може да предизвика боја разлика, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!
Ако производот не може да работи, итн. не расклопување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал прв,
Ако неовластено уривање,Гаранција услуга нема да биде достапна
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Други карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
куршум
Големина:
Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Бренд Име:
YUNYU
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Vibrators
Материјал:
ABS
Непристојни Слика:
No
Име:
вибратор
Име 1:
куршум вибратор
Име 2:
водоотпорен вибратор

Најдобри понуди