• Неодамнешно
  • -5 %
1PC Обновливи Кондоми се Прошири Мека Дик Прстен Машки Пенисот Проширување Ракави Пумпи Enlargers Секс Играчки за Човекот

1PC Обновливи Кондоми се Прошири Мека Дик Прстен Машки Пенисот Проширување Ракави Пумпи Enlargers Секс Играчки за Човекот

DEN 119.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен


Ние ќе остане анонимен и превозот пакет без ОБЈЕКТ ИНФОРМАЦИИ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 1 PC Обновливи Кондоми се Прошири Мека Дик Прстен Машки Пенисот Проширување Ракави Пумпи Enlargers Секс Играчки за Човекот
Облечен во оваа целосна пенисот ракав намалува предвремена ејакулација и ја зголемува ефикасноста.
Тесни Фитинг за да се подобри ефикасноста.
Многу издржливи на долгорочна употреба.
Едноставен, но моќен дизајн.
Една големина одговара на сите. Зголемување на дебелина
Помага да ги ограничите се врати на протокот на крв за посилна потешко ерекција.
Оваа ставка само за лична употреба и љубовници,Можат да се употребуваат, ве молиме да обрнете внимание за да се исчисти пред и по употреба.
Боја : Месо/Транспарентен
Материјал : TPE
Вкупна должина : Околу 18(На продолжување на 7 см)
Пакет се вклучени : 1 X Пенисот Ракав(Има еластичност)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Број На Модел На:
1
Материјал:
TPE
Големина:
1
Бренд Име:
YUNYU
Name1:
Пумпи Enlargers
Name2:
Продолжување На Ракавите
name3:
обновливи кондоми

Најдобри понуди