• Неодамнешно
  • -10 %
ORISSI Bunny Тројно Задоволство Зајакот Вибратор G Место Клиторисот Stimulator Анален Plug Ротација Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жена

ORISSI Bunny Тројно Задоволство Зајакот Вибратор G Место Клиторисот Stimulator Анален Plug Ротација Дилдо Вибратор Секс

DEN 561.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Објектот Стил : Г-точката Вибратор
Боја : Виолетова/Розова (како што покажува)
Материјал : Силикон + ABS
Функција :
Модел : 12 Брзина На Вибрации
Модел Б : 12 Брзина На Вибрации, 4 Брзина На Ротација
Батерија : 3pcs AAA батерија (Не се вклучени)
Големина : Како Што Е Прикажано
Модел : 230x35mm
Модел Б : 223x32mm
Функција : Водоотпорен , Mute
Пакет : Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.
Ве молиме чувајте го AC адаптерот и батеријата кутија во суво место.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
ES102121
Бренд Име:
orissi
Материјал:
Силикони
Големина:
1 pcs
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
Зајакот

Најдобри понуди