• Неодамнешно
  • -22 %
Прилагодливи Силикони Време на Одложување Ерекција Прстени одложување прстен за пенис пенисот massager секс играчка за Мажите, Возрасни Секси

Прилагодливи Силикони Време на Одложување Ерекција Прстени одложување прстен за пенис пенисот massager секс играчка за

DEN 121.00
DEN 155.04

Количина на стоки
Тековен


Прилагодливи Силикони Време на Одложување Ерекција Петел Прстени за Мажи
Опис На Производот
Силиконски двоен прстен - топката е во вашиот суд со овој прилагодливи петел прстени, Еден циклуси околу двете пенисот и тестисите да се интензивира вашиот климакс. Совршен за користење во текот на мастурбацијата или секс со партнер, двата прстени помогне потешко и повеќе-трајна ерекција за извлечени надвор задоволство во спалната соба. Лизгајте го јасна топки по флексибилни силикони и да ги персонализирате тоновите на собере околу вашата машкост, со користење на малку вода-лубрикант за да се зголеми сензација. Клучни Карактеристики : Прилагодлив силикони петел прстен за зајакнување на ерекција сила и издржливост Двојно петел прстен за поинтензивен петел и топката стегање Вие исто така може да го користите само во вашиот окното за примена на притисок околу основата на пенисот Слајд-да-собере дизајн можат да се сместат на која било големина

Други карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
as show
Број На Модел На:
F039
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE,УЛ,ГШ
Бренд Име:
Diklove
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Големина:
as show

Најдобри понуди