• Неодамнешно
Smart Воздух Цицање Машки Masturbator Индукција Девојка Секс Звучи Секс Машина Греење Vibrating Вештачка Вагина Секс Играчки за Мажи

Smart Воздух Цицање Машки Masturbator Индукција Девојка Секс Звучи Секс Машина Греење Vibrating Вештачка Вагина Секс

DEN 2006.88

Количина на стоки
Тековен


Интелигентни Воздух Цица Машки Masturbator Глас Интерактивни Секс Машина Греење, Предизвикан од Вибрациите на Вештачка Вагина Секс Играчки за Мажи
Производ Функција Опис:
1,Стандардна верзија : Интелигентни Цицање, Vibrating,Девојка Секс Звучи;
2, Греење verison : Интелигентни Цицање, Vibrating,Девојка Секс Звучи, Греење;
3, Паметни верзија : Интелигентни Цицање, Вибрации, Предизвикана Девојка Секс Звучи;
4, Паметни греење верзија : Интелигентни Цицање, Вибрации, Предизвикана Девојка Секс Звучи, Греење.

Други карактеристики

боја:
Стандардна верзија, Греење верзија, Паметни верзија, Паметни топлина верзија
Тип На Објект:
Masturbators
Број На Модел На:
вшмукување чаша
Големина:
225mmX60mm
Бренд Име:
AILIGHTER
Материјал:
Медицински Силикони
функција 1:
Воздухот Вшмукување/Цицање
Карактеристика 2:
вештачка вагина
функција 3:
интелигентни греење
карактеристика 4:
led осветлување
Карактеристика 5:
Секс Стенкање
Функција 6:
вибрации
Карактеристика 7:
handsfree

Најдобри понуди