• Неодамнешно
  • -5 %
2017 Нов Метал Cutting умира за Scrapbooking Високи потпетици втиснување папка одговараат за машина за сечење Јаглероден Челик Занает Хартија Картичка

2017 Нов Метал Cutting умира за Scrapbooking Високи потпетици втиснување папка одговараат за машина за сечење Јаглероден

DEN 173.00
DEN 182.40

Количина на стоки
Тековен


C ondition : Сосема Нов
Количина : 1pcs
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Метал Челик
Големина на : (Приближно)8.6 cm*9.9 cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби ±0.3 цм се разликува поради прирачник за мерење
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини 4.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Други карактеристики

боја:
Сребро.
Шаблон Тип:
облека
Бренд Име:
CHARMINGLADY
Број На Модел На:
A042

Најдобри понуди