• Неодамнешно
Таа Љубов Цвеќиња Пеперутка Силикони Јасно Печат За Scrapbooking DIY Албум Картички Прави Декорација Транспарентен Гума Печат

Таа Љубов Цвеќиња Пеперутка Силикони Јасно Печат За Scrapbooking DIY Албум Картички Прави Декорација Транспарентен Гума

DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Силикон Боја : како на сликата Големина : app 20*15.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Употреба:
Декорација
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Таа Љубов
Тип:
Стандард Печат

Најдобри понуди