• Неодамнешно
  • -49 %
ABOOM Нови 1PC Сложувалка Метал Cutting Умира За Хартија Намалување на Умира Diy Scrapbooking Фото Албум Втиснување Метал Cutting Умира

ABOOM Нови 1PC Сложувалка Метал Cutting Умира За Хартија Намалување на Умира Diy Scrapbooking Фото Албум Втиснување Метал

DEN 73.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Бренд Име:
ABOOM
Број На Модел На:
DC-824
боја:
Сребро.
Шема:
Сложувалка Шема
Материјал:
Јаглероден Челик
Прилагодување:
Прифатливо

Најдобри понуди