• Неодамнешно
  • -31 %
PANFELOU Виолончело лаптоп Јасно Печат DIY Силикони Печати Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Фото Албум Декорација Материјали листови

PANFELOU Виолончело лаптоп Јасно Печат DIY Силикони Печати Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Фото Албум Декорација

DEN 86.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Тековен


Внатрешна Големина : 11.3*15.3 cm
Торба Големина : : 11.5*20.6 cm
Торба има многу парчиња
Повеќе desgin clink оваа Слика~
Висок квалитет јасно марки,имаме стотици desgins~добра Цена ,добар квалитет~
Поширок спектар на производи, ве молиме да кликнете на сликата подолу
Ве молиме внимателно да го изберете desgin и испорачува согласно со одбраниот desgin

Други карактеристики

Употреба:
детските играчки
Број На Модел На:
CS001
Бренд Име:
PANFELOU
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
ЕВА
Материјал:
Еколошки материјали
боја:
Бела
Штетни Супстанции:
Никој
Употреба:
DIY
квалитет:
A+
Postjavascript:
празнина(0);
празнична:
Божиќ ноќ на Вештерките свадба

Најдобри понуди