• Неодамнешно
  • -10 %
YPP ЗАНАЕТ Сон Серија Лента Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

YPP ЗАНАЕТ Сон Серија Лента Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

DEN 132.00
DEN 146.88

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на нашата продавница!Имаат убав ден на сите!
Пакување : за 60pcs/set
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Други карактеристики

Број На Модел На:
18031601
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
YPP занает
Пакување:
за 60pcs/set
боја:
Мешани Бои

Најдобри понуди