• Неодамнешно
  • -49 %
20Pcs Кафе Симпатична Popsicle Смола Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци

20Pcs Кафе Симпатична Popsicle Смола Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments

DEN 95.00
DEN 185.28

Количина на стоки
Тековен


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 22x11mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0487

Други карактеристики

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0487
Големина:
22x11mm

Најдобри понуди