• Неодамнешно
  • -10 %
PANFELOU 1.5CMx10M националното знаме цртан филм Налепници граница маскирање лепило за хартија washi лента DIY Scrapbooking Рака сметка

PANFELOU 1.5CMx10M националното знаме цртан филм Налепници граница маскирање лепило за хартија washi лента DIY Scrapbooking

DEN 59.00
DEN 65.28

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник/DIY

Други карактеристики

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
JD001
Материјал:
Еколошки материјали
Штетни Супстанции:
Никој
Употреба:
DIY
квалитет:
A
празнична:
Божиќ ноќ на Вештерките свадба
Налепници:
washi лента

Најдобри понуди