• Неодамнешно
  • -40 %
ABOOM 1PC Scrapbooking Умира Метал Чипка Срцето Позадина Сечење Умира Занает Втиснување Печати Stencils Хартија-Карта во донесувањето Одлуки Умрам Намали

ABOOM 1PC Scrapbooking Умира Метал Чипка Срцето Позадина Сечење Умира Занает Втиснување Печати Stencils Хартија-Карта

DEN 101.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Број На Модел На:
DC-411
Бренд Име:
ABOOM
Шаблон Тип:
Цвет
Шаблон Тип:
Срцето
боја:
Сребро.
Шема:
Срцето шема
Материјал:
Јаглероден Челик
Прилагодување:
Прифатливо

Најдобри понуди