• Неодамнешно
  • -15 %
Француски 2018 Нови Овална Метал Cutting Умира Поставува Scrapbooking Умира Метал , Troqueles Де Corte Де Метал Scrapbooking 6pcs Сет

Француски 2018 Нови Овална Метал Cutting Умира Поставува Scrapbooking Умира Метал , Troqueles Де Corte Де Метал Scrapbooking

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Процес : Умре-кастинг
Француски 2018 Нови Овална Метал Cutting Умира Поставува Scrapbooking Умира Метал , Troqueles Де Corte Де Метал Scrapbooking 6pcs Сет
*Ставка може да се користи за декорација, постои голема crisply намали, совршена форма.
*Сечење Умира "удар" или исечете форми од различни материјали, вклучувајќи хартија, cardstock, иверица, специјалност хартија и многу повеќе!
*Погоден за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум, DIY Занает, и др. DIY рака втиснување, Може да им се помогне на децата е способност да се развијат интелигенција.
*Направен од високо квалитетни и издржливи јаглероден челик.Компатибилен со сите тупаници и втиснување машини. Е совршена алатка за различни креативни активности и е погоден за секоја hobbyist, од почетници до експерти. Мотивите се добри за честитки, ваучери и фото албуми итн.
Категорија : Геометриски Боја : Како на сликата покажува
Карактеристики : Тоа е исклучителна и античкиот
Во мали димензии,лесен и пренослив
За Цел : 1.Сите производи се внимателно разгледани пред складирање,и спакувани и за пратката. 2.Ве молиме изберете вистинската големина или боја за она што го сакате,ние ќе ја испрати на парцела, како што се избере во ред. За Производи : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Поради прирачник за мерење,ве молиме оставете мала димензија разлики. За Услугата : Сите производи се спакувани со manual (рачно), може да биде малку грешки.Ако добиете нешто погрешно или неисправни една, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање! Имаме професионални фабрика која користи напредни машина и зрела технологија.
Ние контрола на квалитет строго во секој процес.
Имаме професионални инспекцискиот тим на увид на стоката во секоја цел.

Други карактеристики

Број На Модел На:
WS-Геометриски
Шаблон Тип:
Круг
Шаблон Тип:
овална
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Јаглероден Челик
Технологија:
Умре-кастинг
категорија:
Геометриски

Најдобри понуди