• Неодамнешно
  • -10 %
KSCRAFT Цвеќиња Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна Декорација Материјали

KSCRAFT Цвеќиња Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна

DEN 142.00
DEN 157.92

Количина на стоки
Тековен


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 13.5*15cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

Други карактеристики

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
KSCRAFT
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
18030701
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Ningbo
Големина:
13.5x15cm
is_customized:
Yes
Пакување:
1pc/многу

Најдобри понуди