• Неодамнешно
  • -10 %
YPP ЗАНАЕТ 14pcs Една страна Печатени Позадина хартија креативни papercraft уметноста на хартија рачно изработени scrapbooking комплет сет книги

YPP ЗАНАЕТ 14pcs Една страна Печатени Позадина хартија креативни papercraft уметноста на хартија рачно изработени scrapbooking

DEN 151.00
DEN 167.52

Количина на стоки
Тековен

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Paper size : 15*20cm
Пакување : 2 парчиња/шема,7patterns/пакет
Боја Може да се Разликуваат Поради Фотографирањето и Компјутер
Примери на работи :

Други карактеристики

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
17050801
Бренд Име:
YPP занает
Пакување:
2 парчиња/шема,7patterns/пакет
Paper size :
15x20cm

Најдобри понуди