• Неодамнешно
  • -49 %
Sapphire Директно Remy Човечка Коса на Снопови Со Чипка Frontals 1B# Боја За Коса Салон Висок Сооднос Најдолга Коса ДСП 15% Бесплатно Учество

Sapphire Директно Remy Човечка Коса на Снопови Со Чипка Frontals 1B Боја За Коса Салон Висок Сооднос Најдолга Коса ДСП

DEN 783.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Тековен


Ние продаваме она што ние го кажам! ќе го купите она што можете да го видите! 1. Тимот кој го должи професионални коса знаење и чувствителност за убавина; 2. Силна и искусни фабрика стои зад нашиот тим; 3. Повеќе уникатен избор, изменуваат стилови, во зависност од најновите коса и убавина на Модните трендови; 4. Транспарентен и отворен работа проток во производството продавница; 5. Со цел да им се овозможи на секоја жена уживаат во вистински салон за коса со врвен квалитет remy косата;
Како што знаеме, косата на weft се направени од двете кратка коса и долга коса. На пример, еден од 18 инчи права коса пакет, својата коса должина пораби на weft ќе биде : 13% 18" 15% 16" 12% 14" 20% 12" 20% 10" 20% 8" на косата завршува тенки или дебели, исто така, е предизвикана од овој процент на 18" Висок процент на 18" значи висок коса сооднос и КРАЕВИТЕ на косата пакет е многу ГУСТА, Низок процент на 18" значи ниска коса дажба и КРАЕВИТЕ на косата пакет ќе изгледа тенка
Забелешка : Овие 10 нивоа се classfied од страна на влакното, белење способност, неговиот број поголем значи подобро косата и подобро белење способност!
Нашата Коса Тест на Белење Способност :
Подолу Обоени или Белење сите Бои може да се Направи, само нека овие бои сјај на вашиот живот и контактирајте со нас за прилагодување. Ние, исто Така, Specialy Прилагодите еден sett Бојата Ѕвони за Секој Клиент за слободни, така што ќе може да има повеќе избор на бои! Откако сте наш клиент, вие сте наш клиент ЗАСЕКОГАШ! Транспарентен и Отворен Работа Протокот На Овие Човечка Коса Снопови во производство продавница Да Најмили Ќе, Нуди подобрена изборот на текстури и должини, Sapphire Косата ви овозможува редовно да се префрлат до вашиот изглед или негува стил кој е уникатно твое. Искуство на нови и егзотични светот на елеганција со Sapphire Коса денес. Од Сафир Тим

Други карактеристики

Уверение Тип На Коса:
Remy Коса
Протегала должина:
Најдолг Коса Дел:
>=15%
затворање дизајн:
Бесплатни Дел
Bleachability:
Ниво 8
Бренд Име:
Sapphire
Најкус Коса Дел:
Текстура:
Директно
Број На Модел На:
СП-3+1LF-01

Најдобри понуди