• Неодамнешно
Нови Пристигнување ZH-18 Преносни 18cm Тава Млеко Тенџере Комбинација Поставите Nonstick Пан Пржени Јајца Мини Бебе Додаток во исхраната Тенџере Топла

Нови Пристигнување ZH-18 Преносни 18cm Тава Млеко Тенџере Комбинација Поставите Nonstick Пан Пржени Јајца Мини Бебе Додаток

DEN 1248.00

Количина на стоки
Тековен


Нови Пристигнување ZH-18 Преносни 18cm Тава Млеко Тенџере Комбинација Поставите Nonstick Пан
Пржени Јајца Мини Бебе Додаток Во Исхраната Тенџере Топла
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : 18cm тава млеко тенџере комбинација сет
Материјал : алуминиум легура на 304 нерѓосувачки челик
Број на парчиња : 2 парчиња
Големина : 33 * 20 * 15cm
Тежина : 2 KG

Други карактеристики

Тип:
Тави
Тави Тип:
Сос Тави
сертификација:
CE / ЕУ
садот покријте:
Стаклениот Капак
Капацитет:
1-2L
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Дијаметар:
Број На Модел На:
ZH-18
Материјал:
Алуминиум легура
Вок тип:
Не-стап
Бренд Име:
ZJMZYM
Садот Покријте Тип:
Стаклениот Капак
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Производ:
FA363
Име:
18cm тава млеко тенџере комбинација сет
Материјал:
алуминиум легура на 304 нерѓосувачки челик
Број на Парчиња:
2
Големина:
33 * 20 * 15cm
Тежина:
2KG

Најдобри понуди