• Неодамнешно
  • -5 %
Нов Висок Квалитет, Висока Температура Отпор Керамички Јадења Чорба Супа Јадења Оган Stockpot,Јадења,3L/4L/6L Факултативна

Нов Висок Квалитет, Висока Температура Отпор Керамички Јадења Чорба Супа Јадења Оган Stockpot,Јадења,3L/4L/6L Факултативна

DEN 866.00
DEN 912.00

Количина на стоки
Тековен


Нов Висок Квалитет, Висока Температура Отпор Керамички Јадења Чорба Супа
Јадења Оган Stockpot,Јадења,3 L/4 L/6 L Факултативна
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Спецификација :
Име на производ : отпорни на Топлина керамички оброците
Материјал : супер отпорни на топлина керамички
Компонента : тенџере телото * 1, капак * 1
Функција : вари, супа, чорба, готви, pot
Е применливо : сите видови на оган печки
3 L : Големина : 28 * 29.5 * 19cm ,Тежина : 2.75 KG
4 L : Големина : 30 * 30 * 23.5 см ,Тежина : 2.95 KG
6 L : Големина : 33 * 33 * 24cm ,Тежина : 4.5 КГ
Сликата покажува :

Други карактеристики

боја:
3L, 4L, 6L
Тип:
Јадења
Бренд Име:
ZJMZYM
садот покријте:
Со Тенџере Маска
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SG2
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Керамички
Број На Производ:
FA337
Име:
Отпорни на топлина керамички оброците
Материјал:
супер отпорни на топлина керамички
Компонента:
тенџере телото * 1, капак * 1
Функција:
се вари, супа, чорба, готви, pot
Применливи:
сите видови на оган печки

Најдобри понуди