• Неодамнешно
  • -49 %
Нови Жените Playsuits Пролет, Есен Секси V Деколте, Bodycon Jumpsuits Долги Ракави, Плетени Rompers Дама Краток Пакет хип Bodysuit AB609

Нови Жените Playsuits Пролет, Есен Секси V Деколте, Bodycon Jumpsuits Долги Ракави, Плетени Rompers Дама Краток Пакет

DEN 479.00
DEN 938.88

Количина на стоки
Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Биста Должина Рамо Ракав S 86 74 36 58 M 90 75 37 59 L 94 76 38 60 XL 98 77 39 61 2 XL 102 78 40 62 3 XL 104 79 41 63
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Jumpsuit
Производот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Повик
Тип:
Playsuits
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
жените jumpsuits AB609
Декорација:
Копче

Најдобри понуди